Zakończenie II edycji Ogólnopolskiej akcji profilaktyczno-edukacyjnej „Edukujesz-Ratujesz” podczas TLC CAMP

10 czerwca uczestniczyliśmy w pierwszym dniu zakończenia II edycji Ogólnopolska akcja profilaktyczno-edukacyjna „Edukujesz-Ratujesz” podczas TLC CAMP. Mieliśmy przyjemność razem z Fundacją “Żyć na nowo” przy Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu zorganizować dla dzieci animacje.

W dniu 10 czerwca na terenie Jura Camp kemping 244 wspomagaliśmy animacjami TLC CAMP!!! Dziewczyny z Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu wraz z wolontariuszami prowadziły gry i zabawy, wplatały kolorowe warkoczyki, robiły zwierzątka z balonów. Każdy uczestnik mógł skorzystać z alko i narko gogli oraz układać mega puzzle. Na zakończenie dnia atrakcją dla wszystkich był przyjazd auta terenowego ze Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu!!!

Miło nam przekazać, że podczas zlotu odbyła się licytacja na rzecz Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu. Już wiemy, że kolejny raz został pobity rekord zbiórki!!! Oficjalne przekazanie środków nastąpi w najbliższym czasie. Nasza Ogólnopolska akcja profilaktyczno-edukacyjna „Edukujesz-Ratujesz” także otrzyma wsparcie, dzięki czemu będziemy mogli dalej pomagać naszym partnerom.