Dołącz do naszej misji!

Czy zdajesz sobie sprawę, że wiedza z zakresu bezpieczeństwa może uratować życie? Już od grudnia 2021 roku, Centrum Rozwoju Lokalnego rozpoczęło ogólnopolską akcję profilaktyczno-edukacyjną – „Edukujesz-Ratujesz”. Dlaczego warto się przyłączyć?

IV Edycja Akcji Edujesz Ratujesz

Dlaczego to ważne?

Bezpieczeństwo jest niezmiernie istotne w życiu każdego z nas. Niestety, niewiele osób posiada pełną wiedzę na ten temat. Nasza inicjatywa ma na celu zmienić to i umożliwić przyswajanie wiedzy z obszaru szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Wspieramy działania profilaktyczne

Nie jesteśmy sami. Razem z nami działają instytucje takie jak Policja, Straż Pożarna i GOPR. Nasza wspólna praca prowadzi do skuteczniejszych działań profilaktycznych i bezpieczniejszego społeczeństwa.

Twoje zaangażowanie ma znaczenie

Chcemy, aby każdy mógł nauczyć się, jak dbać o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych. Dlatego potrzebujemy Ciebie! Dołącz do naszej akcji, ucz się razem z nami i razem działajmy na rzecz bezpiecznej przyszłości.

Zgłoś swoją chęć udziału

Jeśli chcesz być częścią tej niezwykłej inicjatywy i przyczynić się do poprawy poziomu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, nie zwlekaj. Zgłoś swoją chęć udziału już teraz!

Dołącz do „Edukujesz-Ratujesz” i razem uczmy się, by ratować życie!

Image hover effect image

Edukujesz Ratujesz

Zgłoś się do akcji!

Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania

Współpracujemy z GOPR Grupa BeskidzkaKomenda Państwowa PSP ZawiercieKomenda Powiatowa Policji w ZawierciuSanepid - PSSE Zawiercie