Film dotyczący egzaminu na Kartę Rowerową

Drodzy Państwo!!!
Miło, że nasza wspólna akcja „Bicie Rekordu Polski w jednoczesnym zdawaniu na kartę rowerową” zbliża się wielkimi krokami! Każde nowe przedsięwzięcie może być wyzwaniem i nie jest idealne, ale to właśnie sprawia, że jest ono tak ekscytujące i wartościowe. Ważne jest, że jesteśmy razem i wspólnie dążymy do tego celu. Oto kilka kluczowych informacji:
Logowanie do „rekordu”: Już w najbliższych dniach otrzymacie możliwość zalogowania się do systemu „rekordu”. Prosimy, bądźcie czujni i regularnie sprawdzajcie swoje wiadomości, aby nie przegapić tego ważnego kroku.
Materiał filmowy: Przygotowaliśmy dla Was film instruktażowy, który szczegółowo pokazuje, jak prawidłowo przeprowadzić egzamin na kartę rowerową. Jest to cenny zasób, który pomoże Wam w przygotowaniach i zapewni, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.
Liczba uczestników: Z radością informujemy, że wstępna ankieta wykazała, iż około 3000 uczniów zadeklarowało chęć udziału w akcji. To imponująca liczba i mamy nadzieję, że 28 maja będzie nas jeszcze więcej!
Dziękujemy Wam za zaangażowanie i wsparcie. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy! Powodzenia w przygotowaniach i do zobaczenia 28 maja!