Dzisiaj miałyśmy przyjemność przeprowadzić zajęcia dla dwóch grup przedszkolaków w Przedszkolu nr 4 w Zawierciu (https://p4zawiercie.szkolnastrona.pl/)
Pani Ewa Jurczak studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunek ratownictwo medyczne oraz aktywna strażaczka w OSP Kiełkowice poprowadziła interesujące zajęcia dla dzieci. Przedszkolaki poznały najważniejsze alarmowe numery telefonów poprzez zabawę z telefonami oraz poprzez kolorowanki. W drugiej części Pani Ewa poprowadziła zabawy z udzielania pierwszej pomocy, kolejność postępowania. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. A na koniec otrzymały kolejne kolorowanki do pracy i pokazania rodzicom, co tak ważnego nauczyły się w przedszkolu. Po zajęciach Joanna Dziechciarz — Duda prowadziła zabawę na rozluźnienie. Spotkanie było bardzo ciekawe, a dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Dziękujemy za możliwość przeprowadzenia zajęć.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.