Z radością prezentujemy kolejny film poświęcony bezpieczeństwu ze zwierzętami. Tym razem głos zabiera Pani Magdalena Janiec, właścicielka Jurajskiego Ośrodka Kynologicznego “Syriusz” w Kroczycach. Pani Magdalena to nie tylko pasjonatka, ale także ekspertka w dziedzinie szkolenia psów, prowadzenia hotelu dla czworonogów, terapii behawioralnych oraz dog handlingu.

Dziękujemy serdecznie Pani Magdalenie za poświęcony czas i wartościowe informacje, które przekazała uczestnikom akcji #edukujeszratujesz. Jej doświadczenie i zaangażowanie są nieocenione dla wszystkich, którzy troszczą się o bezpieczeństwo swoich zwierzęcych przyjaciół.

Nie możemy również nie wspomnieć o niezastąpionej pomocy Pawła Kwietnia, który fachowo przyczynił się do realizacji naszych filmów. Dzięki niemu możemy dostarczyć Wam jeszcze więcej cennej wiedzy na temat wspólnego życia z naszymi zwierzętami.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i dołączenia do akcji #edukujeszratujesz. Razem uczymy się, jak zapewnić bezpieczeństwo i dobrostan naszym ukochanym pupilkom!