Rozpoczynamy serię filmów poświęconych bezpieczeństwu ze zwierzętami, zgodnie z naszą obietnicą. Inspiracją do tego przedsięwzięcia było zaangażowanie naszych wolontariuszy podczas Parady Psów.

Psy to niezwykli towarzysze ludzkości od tysięcy lat. Pełne miłości, przyjaźni i entuzjazmu zwierzęta zdobyły serca wielu opiekunów, uznawanych za pełnoprawnych członków rodziny. Pies, nazywany nie bez powodu najlepszym przyjacielem człowieka, zasługuje na naszą uwagę.

Zanim jednak zdecydujemy się przyjąć psa pod swój dach, warto rozważyć kilka istotnych kwestii. O tym właśnie opowie w pierwszym z serii filmów Pan Bartłomiej Bartoszewski, doświadczony trener psów zajmujący się tą pasją od wielu lat (http://irondog.pl/). Jego wiedza pomoże nam lepiej zrozumieć, jak zapewnić bezpieczeństwo naszym czworonożnym przyjaciołom.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tego fascynującego filmu podczas realizacji naszego projektu. Pan Bartoszewski podzieli się nie tylko praktycznymi poradami dotyczącymi bezpieczeństwa ze zwierzętami, ale także ciekawostkami i anegdotami ze świata psów. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!